دوشنبه ۲۳ اسفند, ۱۳۹۵

 • Instagram
 • Telegram

غزل شاکری

غزل شاکری

غزل شاکری بازیگر و طراح صحنه و لباس است. اولین حضور وی در سینما در سال ١٣۶۶ و با ایفای نقش در فیلم «ماهی» به کارگردانی کامبوزیا پرتوی همراه بوده است. از جمله سوابق هنری وی می توان به ایفای نقش در فیلم هایی نظیر «ماهی»(کامبوزیا پرتوی، ١٣۶۶)، «گلنار»(کامبوزیا پرتوی، ١٣۶٧)، «وقتی همه خواب بودند»(فریدون حسن پور، ١٣٨۴) و طراحی صحنه و لباس فیلم های «وقتی همه خواب بودند»(فریدون حسن پور، ١٣٨۴) و «آینه های روبرو»(نگار آذربایجانی، ١٣٨٨) است.

48 دیدگاه

 1. محسن وارثی

  با درود و احترام فراوان
  سرکار خانم شاکری دست مریزاد. بازی شما به ویژه در این قسمت ۱۴ فوق العاده بود. با این که کمتر بازی میکنید، خیلی تاثیر گذار بودید در این درام عاشقانه. همین لآن که دارم این یادداشت را مینویسم با یادآوری صحنه های ناب و فراموش ناشدنی قسمت اخیر، انگاری یک گردان دارند تو دلم پا میکوبند. همسرم دیشب موقع دیدن سکانس رویارویی شما با فرهاد(آقای زمانی) فقط اشک میریخت و شما را تحسین میکرد. انشاءالله بر خلاف موقعیتتون در این سریال، همیشه شاد و تندرست باشید و شاهد موفقیتهای چشمگیر شما در این عرصه باشیم که متاسفانه … چه بگویم؟

  پاسخ به این دیدگاه
 2. حسین از کاشان

  سلام. نمی دونم خانم شاکری این متن رو می بینن یا نه اما می خوام خطاب به ایشون بگم. همه هم نسلهای من گلنار رو خوب خوب یادشونه. اما حضور آروم و ساکت شما توی سریال شهرزاد همه اون خاطره های گلنار رو زنده کرد و گلنار یا رویا یا آذر و یا شاید غزل شاکری رو به اوج بازیگری توی قسمت ۱۴ سرسال شهرزاد رسوند. واقعا تبریک میگم خواهر عزیزم. تمام قسمتهای شهرزاد یه طرف اما اون ده دقیقه آخر قسمت ۱۴ یه طرف. به خدا قسم با ۳ تا از دوستام نشستیم و دیدیم. وقتی تموم شد اشکی بود که از بازی زیبای شما، گوشه چشم منو دوستام، مثل یه مروارید کوچیک فقط درخشید و فرو نشست. بازی شما، چینی های بند زده دل خیلی ها رو بازم ترک داد. از همه عوامل و دست اندرکاران این سریال تشکر می کنم

  پاسخ به این دیدگاه
 3. داریوش راد

  بازی عزل شاکری شاهکار بود. بازی همزمان در سه نقش بسیار متفاوت رویا (شاعره)، آذر (بیوه یدی)، و آذر (عضو تشکیلات نظامی حزب).نقش مسافرکش در آینه های روبرو هم استثایی بود. از صدای زیبا و قصه خوانیها باید در جای دیگری تعریف کرد، امیدوارم فیلمهای بیشتری از او بزودی ببینیم.

  پاسخ به این دیدگاه
 4. Fatemeh

  در اینکه سریال “شهرزاد” بی‌ نظیر است هیچ حرفی‌ نیست. سناریو، بازیها، موزیک، انتخاب هنرپیشه ها، همه و همه فوق عالی‌ هستند.

  ولی‌ خانم شاکری، شما واقعا می‌‌درخشید. بازیتون، احساستون، شعر خوندنتون.

  سکانس‌های که شما بازی کردید من بیش از ۲ بار دیدم. آفرین به این همه استعداد و هنر.

  پاسخ به این دیدگاه
   1. بهرام

    دوست عزیز، هستند کسانی که تا قبل از پخش سریال آشنایی چندانی با ایشان نداشته اند بنا به هر دلیلی مانند کم کار بودن ایشان در عرصه بازیگری یا کم بودن سن مخاطب یا هر مورد دیگری در واقع منظور از سکوی پرتاب بهترین فرصت برای ارائه توانایی های خود به چنین افرادی است که دیگر تا سالها در اذهان خواهد ماند لطفا اول فکر کنید بعد نظر بدین ممنون.

    پاسخ به این دیدگاه
   2. بهرام

    دوست عزیز، هستند کسانی که به دلایل مختلف مانند کم کار بودن خانم شاکری در عرصه بازیگری یا کم بودن سن مخاطب و یا هر مورد دیگری با توانایی های ایشان آشنایی کافی را نداشته باشند منظور از سکوی پرتاب در واقع بهترین فرصت برای ارائه توانایی های خود به چنین افرادی است که دیگر تا مدت ها در اذهان باقی خواهد ماند و ایشان نیز به خوبی از این فرصت استفاده کردند لطفا اول فکر کنید بعد نظر بدین ممنون.

    پاسخ به این دیدگاه
   3. بهرام

    دوست عزیز، هستند کسانی که تا قبل از سریال شهرزاد بنا بر دلایل مختلف مانند کم کار بودن خانم شاکری ، کم بودن سن مخاطب و یا هر مورد دیگری آشنایی کافی با ایشان و توانایی هایشان را نداشته باشند در واقع منظور از سکوی پرتاب یعنی بهترین فرصت برای ارائه توانایی های خود به چنین افرادی است که تا ابد در اذهان خواهد ماند و خانم شاکری نیز از آن به خوبی استفاده کردند لطفا اول فکر کنید بعد نظر بدین ممنون.

    پاسخ به این دیدگاه
 5. محمد از قم

  فقط میتونم بگم بی نظیر ، بجهت چهره خاص و قدرت بیان و اجرای خارق العاده خصوصأ قسمت۱۴ کآموختاری بهه حیرت آور جذاب بود و شک ندارم این سریال نقطه عطفی خواهد شد برای شکستن هنجارهای غلظ و آموختاری ….. از عوامل این اثر جذاب قدردانم .

  پاسخ به این دیدگاه
 6. علیرضا غلامی

  مدت ها بود دنبال این بودم تا ببینم آذر کیست ،امروز با او آشنا شدم از بازی هایتان به حق همه گفتن ومن خواندم .مطمئن هستم که نام شما همیشه با بازی تحسین برانگیزتان در خاطرم خواهد ماندکلامی هر چه میگردم نمیابم تا دوباره ها از حس بازیتان بنویسم .وقتی آذر رفت انگار که عزیزی را از دست دادم کاش برمیگشتی تا دوباره با تو وبازیت از شوق گریه کنم .برایتان بهترین ها را آرزو دارم وامیدوارم همیشه باشید .شما بهترین هستی با بازیهای زیرپوستیتان وآن وآن صوت غمگین که تا کنون در هیچ بازیگری سراغ نداشتم دوست دارم دوباره ها از شما تعریف وتمجید کنم ،بگذارید اصلا دوبارهشمارا تکرار کنم در تمام قسمتهائی که حضور داشتی د این بهتر است مواظب خودتان باشد شما ستاره شهرزاد که نه…..ماه شهرزادید درود بیکران به شما.

  پاسخ به این دیدگاه
 7. علی سهرابی

  خانم غزل شاکری…دس مریزاد….افررررررین بشما ….من بازی شما از قسمتها قبل تا هیجده رو میشینم تکه تکه از اصل سریال جدا میکنم میبینم جدا تو قسمت ۱۸ اشک من را درآوردین شدیدا….من تا این قسمت دلم میخواست فرهاد و شهرزاد بهم برسن اما بعد قسمت رفتن شما و تنها شدن فرهاد امیدم این بود که بادعشق پاکی که دارین باز شما را ببینیم که به فرهاد میرسین اما قسمت ۱۸ بقول فرهاد همه معادله ها رو بهم ریخت بسیار تا غم عدم فصل وصل ماه و خودکشی مظلومانه رویا غمی سنگین بروی قلب من بذاره غمی که حتی هر اتفاق هم تو قسمتها بعد بشه من یکی این غم رو از یاد نمیبرم…..جدا عالی و تاثیرگذار نقش رو اجرا کردید …..کاش فصل پنجمی در راه بود …..کاش نامش فصل وصل ماه بود

  پاسخ به این دیدگاه
 8. شهلا

  بازی غزل خانم شاکری تو سریال شهرزاد واقعن روم تاثیر گذاشت، از نظر من بازی ایشون بهترین عاشقانه ی ایرانی بود ک در طی سالهای اخیر دیدم و چنان حس همذات پنداری رو در من بر انگیخت ک علیرغم گذشتن سالهای زیاد از آخرین باری ک عاشق شدم، درد عاشقی رو با بازی خانم شاکری احساس کردم…
  آفرین و خدا قوت

  پاسخ به این دیدگاه
 9. مریم

  من دکلمه تو با من چه کردی رویا رو خیلی دوست دارم ولی توی هیچ سایتی نتونستم پیدا و دانلودش کنم
  واقعا قشنگ بازی کردن من وقتی بازی شون دیدم رویا روباور کردم نه گلنار با اینکه از اول میشناخمشون واقعا تمام این سریال قابل تحسین

  پاسخ به این دیدگاه
 10. بهروز

  خانم شاکری بازی شما در این درام عاشقانه محشر بود. باور پدیزی نقش رویا در حدی بود که مطمئنم پایان غم انگیز رویا اشک همه بینندگان سریال رو درآورده. در عین حال انتخاب شما برای ایفای این نقش خیلی خوب بوده. یعنی به تصویر کشیدن یک مبارز سیاسی که در عین حال انسانه و عشق میتونه تا اعماق قلبش نفوذ کنه در فرصت کوتاه سکانسهایی که در اختیار داشتید فوق العاده بود. بدون حضور شما رنگ سیاسی و اجتماعی سریالی که قصد به تصویر کشیدن حوادث اون دوران رو داره اینقدر پررنگ نمیشد ولی به لطف بازی قوی شما، این حنبه از اثر خیلی خوب کار شده. سپاس و خسته نباشید

  پاسخ به این دیدگاه
 11. مریم.

  چهره عالی…صدای عالی…بازی عالی…
  کلا همه چی عالیه دیگه….
  واقعا زیبا و احساسی بازی کردید…تنها صحنه هایی که من گریه کردم یکی وقتی بود که قباد با چشم اشکالود داشت با شهرزاد حرف میزد و میگفت اگر بری خودمو خلاص میکنم..دومی وقتی بود که آذر مرد و من کلا اون موقع داشتم زار میزدم…سومی هم وقتی توی سالن تاءتر آذر هم شروع به شعر خوندن کرد ….
  بازیتون محشر بود…موفق باشید

  پاسخ به این دیدگاه
 12. احسان

  با سلام خدمت شما خانم شاکری
  بازیتون که عااالی بود، ولی عالی تر از بازی صدای فوق العاده شماست،کلیپی که خوانده بودید عااااااالیه و میتونم بگم از همه ی اهنگ هایی که برای این سریال خوانده شده بود بیشتر دوستش داشتم.بیشتر بخووووووونید تا لذت ببریم
  ممنونم

  پاسخ به این دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *