یکشنبه ۲۲ اسفند, ۱۳۹۵

 • Instagram
 • Telegram

شهرزاد ميهمان ماهنامه مديريت ارتباطات

شهرزاد ميهمان ماهنامه مديريت ارتباطات

ماهنامه مديريت ارتباطات، در شماره جديد به پرونده مفصلي از منظر تحليل ارتباطي و جامعه شناسي موفقيت سريال شهرزاد پرداخته است.

انتشار يك پژوهش نظرسنجي از بينندگان شهرزاد و آمار كم نظير رضايت بينندگان، نگاهي جامعه شناختي به سريال، تاثير موسيقي محسن چاوشي در جذب مخاطبان و بررسي فعاليت هاي تيم روابط عمومي سريال شهرزاد از مطالب خواندني شماره ٧٤ ماهنامه مديريت ارتباطات است.
علاقه مندان مي توانند اين بخش را در فايل هاي زير دريافت و مطالعه كنند.

PDF

18 دیدگاه

 1. آتنا

  سلام من واقعاً سریال شهرزاد دوست دارم و هر روز به سایت رسمی شهرزاد سر می زنم

  واقعا باید برم که قشنگ ترین سریال ایرانی که دیدم است چون سن زیادی ندارم زیاد سریال ندیم اما بعد از شهرزاد هیچ فیلمی را دوست ندارم
  امیدواری فصل ۲ آن سریع برسد
  راستی تاریخ اومدن فصل ۲ از کی است ؟ و حدودا چند قسمت است ؟
  لطافا جوابم را بدهید
  و در این باره بگم که خانم ترانه علیدوستی بدون گریم هم بسیار زیبا هستند
  دوستتان دارم

  پاسخ به این دیدگاه
  1. رضا

   ما برعکس شما فرهاد رو خیلی دوست داشتیم. و قباد اصلا برامون شخصیت جذابی نبود. و اگر شهاب حسینی نقش قباد رو بازی نمیکرد برامون نفرت انگیز تر هم میشد.
   مصطفی زمانی هم هر موقع پارتنر او بازیگر قدری چون ترانه علیدوستی بود جلوه بسیار خوبی داشت.

   پاسخ به این دیدگاه
 2. نیلوفر

  نقش شهاب حسینی در این سریال بسیار عالی بود
  به نظر من شهرزاد بهترین کار رو کرد با این که قباد عاشق شهرزاد بود اما شهرزاد از کودکی با فرهاد بزرگ شده بود و برای هر دوی آن ها سخت بود که از هم جدا شوند.
  در هر حال سریال عالی بود
  تشکر…

  پاسخ به این دیدگاه
 3. پروین

  سریال شهرزاد فیلمنامه بسیار خوبی داشت و نمونه یک زن ازاده و منطقی که برای خود ارزش قایل است را به تصویر کشید. فرهاد هم نمونه یک مرد بالغ ،فهمیده و ایده ال زنان عاقل بود که اقای زمانی نقش خود را به خوبی ایفا کرد. نقش قباد ترحم برانگیز بود که اقای حسینی هم این نقش را خوب بازی کرد. ازدواج شهرزاد و فرهاد از نظر روانشناختی و منطقی صحیح است و امیدوارم تاثیر خوبی روی جوانان در انتخاب صحصیح هنگام ازدواج بگذارد. ازدواج درست بین دو انسان شبیه و همانند است که نقاط مشترک قابل قبولی دارند. ترحم و عشق یکطرفه مبنای صحیحی برای ازدواج نیست.

  پاسخ به این دیدگاه
 4. مهرانگیز

  مصطفی زمانی عالی بود و هیچ کس نمی تونست به این خوبی این نقش رو در بیاره به ویژه وجه ادبی فرهاد رو. تو این نظر سنجی هم شخصیت فرهاد بیشترین همذات پنداری رو تو مردها داشته و عجیبه که بازیگرش بد بوده باشه چون اگه بد بود نمی تونست تاثیرگزار باشه. نکته دیگه انتخاب شرکت کننده ها از نظر سن و تحصیلاته که خیلی خوب انتخاب شده و شاید به خاطر همین نتایج با نظرهایی که تو همین سایت شهرزادوگاهن می خونیم متفاوته چون بیشتر جوون های سن پایین اینجا نظر می دن که معمولا نظرات احساسی و تحت تاثیر بازیگر مورد علاقه ست.

  پاسخ به این دیدگاه
 5. رکسانا

  نظرمن این بودوبه نظرم آقای زمانی واقعامیتونست بهترباشه وخانم علیدوستی هم مثلاتوی من ترانه پانزده سال دارم بیشتردرخشیده بودن امابه هرحال خسته نباشن.آقای نصیریان تجربه شون خیلی بیشتره وشهاب حسینی روسابقه ی خودش شاهکاره.هرکسی نظری داره وبه قول شهرزادبذارین باهاتون موافق نباشم شماهم حق داریدنظرتونوبگین امابه نظرات بقیه هم احترام بذارین.

  پاسخ به این دیدگاه
  1. پروین

   درسته ،هر کس با توجه به ویژگیهای روانی خودش نظری داره و محترم. ولی وقتی در مورد یک اثر هنری و یک مسیله اجتماعی بحث می کنیم یک معیار هایی وجود داره که باید بر اساس ان استدلال کرد. اقای زمانی نقش رمانتیک خود را به خوبی بازی کرد و اقای فتحی هم با توجه به مسایل روانشناختی ، ارزشی که یک زن ازاده و از لحاظ روانی سالم برای خود باید قایل باشد را به خوبی به تصویر کشید. وقت ان رسیده که نسل جدید بیا موزند معیار های صحیح برای ازدواج چیست و براساس شباهتها و همانندی هایی که بین خود و همسرشان می یابند انتخاب کنند نه بر اساس احساس طرف مقابل. انسانی که از حرمت نفس مناسبی بر خوردار است و برای خود ارزش قایل است انقدر تحت تاثیر عشق و هیجانات فردی دیگر قرار نمی گیرد و دلیلی برای از خود گذشتگی بیهوده ندارد.این یک مشکل فرهنگی ماست که شخصی که در زندگی سختی می کشد ویا مظلوم واقع شده لزوما خوب است و کمک به او نوعی ارزش حساب می شود.

   پاسخ به این دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *