دوشنبه ۲۳ اسفند, ۱۳۹۵

 • Instagram
 • Telegram

تصاویر قسمت بیست و پنجم سریال شهرزاد

تصاویر قسمت بیست و پنجم سریال شهرزاد

20 دیدگاه

 1. پ.عظيم پور

  با سلام
  چرا سريال سانسور ميشه و يكسري از پلان ها در آنچه گذشت يا در تبليغ ماهواره اي هست اما داخل سي دي هاي يي كه خريداري ميشه نيست،مثلا در اين قسمت تمام صحبت هاي بزرگ آقا با شهرزاد پخش نشد،درصورتي كه در تبليغ ماهواره اي اون قسمت هست..
  با تشكر

  پاسخ به این دیدگاه
 2. محسن

  عرض سلام.
  سکانس پایانی قسمت ۲۵ سریال بسیار ضعیف و حتی غیر قابل تحمل بود!
  ۱-اولا کدام انسان عاقلی مدارک به آن مهمی رو در همون رستوران باز کرده و شروع به مطالعه آنها می کند؟(آن هم فرهاد که در طول سریال شاهد بودیم انسان بی جربزه و بی عرزه ای نیست!)
  ۲- فرهاد از انتهای رستوران چزور فهمید که تصادف شده؟
  ۳- دوما باز چطور ممکنه همین فرهاد با جربزه و با عرزه مدارک به اون مهمی رو به امان خدا سپرده و به اصطلاح برود به کمک سرگرد؟؟
  .
  ما تا کنون از سریال شهرزاد کمال لذت رو برده بودیم و تمامی قسمتهارو هم به صورت حلال دانلود کرده و دیده بودیم. ولی فکر میکنم در انتهای قسمت ۲۵ به شعور مخاطب توهین زشتی شد! به همین دلیل هم بنده به عنوان مخاطب پی گیر که تا کنون همه قسمتهارو به صورت حلال دیده بودم این حق رو برای خودم محفوظ میدونم که از راه غیر قانونی و با صرف هزینه بسیار کمتر ادامه سریال را دنبال کنم!
  از حسن فتحی چنین کم کاری بسیار بعید بود.
  ایشون میتونستن خیلی بهتر سریال رو ادامه بدهند.

  پاسخ به این دیدگاه
 3. لطیف لطیفی

  آقای محسن فهمیدن تصادف که کار سختی نیست وقتی همه از اونجا زدن بیرون یعنی یک اتفاقی افتاده طبیعی هم هست که ذهن فرهاد سمت سرگرد بره به خاطر همون مدارک که لو دادنش یعنی منتظر مرگ ناگهانی بودن غیر از این تا حالا ندیدید آدم های با جربزه و زیرک اشتباه کنن؟ من که دیدم تاثیرش رو هم دیدم. از همه اینها گذشته هر محصولی هرچقدر با کیفیت خالی از ایراد نمیشه اما ایراد دار بودنش دلیل نمیشه نقاط قوت رو نبینی و با نپرداختن هزینه حق یک لشگر آدم رو پایمال کنی شما که تا حالا از این کالای فرهنگی حمایت کردین باز هم ادامه بدید و با نقد منصفانه از تولید کننده حمایت کنید.

  پاسخ به این دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *