یکشنبه ۲۲ اسفند, ۱۳۹۵

 • Instagram
 • Telegram

تصاویر قسمت بیست و هفتم سریال شهرزاد

تصاویر قسمت بیست و هفتم سریال شهرزاد

58 دیدگاه

 1. سپیده

  میونین یه جورایی خیلی بدشد. قباد به زعم خودش از اولین زنی که بهش محبت کرد خیانت دید این میتونه تو روابط بعدی زندگیش تاثیر بذاره
  پایان رابطه شهرزاد و فباد میتونست با یه دیدار و یه سری توضیح همرته باشه
  که البته خود آقا قباد باعث این برخورد شد

  پاسخ به این دیدگاه
   1. سپیده

    من گفتم به زعم
    به زعم خویش: به باور خویش، به گمان خویش، به تصور خویش
    یعنی قباد اینجور فکر میکنه…وقتی که میگه تو تو تمام مدت زندگی با من داشتی به این فکر میکردی
    ادمین خواهشا تایید کن
    چون توهینی توش نیست
    فقط آدم رنج میبره که چرا بعضی افراد بدون دقت متاسفانه قضاوت میکنن

    پاسخ به این دیدگاه
 2. سپیده

  شهرزاد شاید یه دیدار نهایی و یه توضیح به قباد بدهکار باشه
  در مورد کم و کیف رابطه اش با فرهود و اینکه بزرگ آقا از چه اهرم فشاری برای راضی کردن اون استفاده کرده در مورد همه چی
  ولی به نظر میرسه شهرزاد خودخواه تر از این حرفاست
  باشه اون شب یه دفعه قاطی کرد ولی باید یادش بیاد که فباد تو زندگی مشترک جز محبت به شهرزاد کاری نکرد
  هرچند رفتارش بعد طلاق اصلا جالب نبود ولی نبایست حرص کاری رو که بزرگ آقا باهاش کرده بود رو سر قباد خالی میکرد
  واقعا اینکه بعد طلاق بهش چی گذشته و … همه جای صحبت داره ولی حیف که این یه تراژدیه و قلب آدم به درد میاد
  خوبه که تو زندگی واقعیمون تراژدی ها اینطوری صورت نمیگیره

  پاسخ به این دیدگاه
 3. سپیده

  آخه در واقع آدم با حیوونم دو سال زندگی کنه دیگه بهش انس که پیدا میکنه
  قباد که دیگه با اونهمه محبت و اینکه پدر بچه اش بود جای خود دارد
  درسته قباد به درد زندگی مشترک نمیخوره تا زمانی که مطیع باشه و شهرزادم تصمیم درستی گرفته
  تو چند جای سریال قباد وقتی به شهرزاد شک میکنه میخواد خودشو از زندگی شهرزاد بکشه بیرون، معلومه که هنوز بعد ۲ سال مطمئن نیست که شهرزادم دوستش داره یا نه…به قول خودش شهدزاد حق داره اونو نخواد
  ولی اینجور جدایی …. یعنی شهرزاد کسی بود که میتونست یه تاثیر مثبت تو زندگی قباد بذاره و بعد از زندگیش بره بیرون که متاسفانه اون کار رو هم نکرد
  تازه درسته شهرزاد نباید به خاطر بچه اش خودشو زتده به گور کنه- ولی ایجاد نفرت درست نبود…به قول خود شهرزاد اینا هنوز یه بند مشترک دارن که ممکنه مجبور باشن گاهی همدیگر رو ببینند

  پاسخ به این دیدگاه
  1. nr

   با نظر شما موافقم به نظر من شهرزاد تو رابطش با قباد اصلن صادق نبود وقتی پیشش بود بهش محبت میکرد سعی میکرد به خودش وابستش کنه توجمع وقتی شیرین جلو همه ضایعش کرد ازش طرفداری کرد ولی پشت سرش وقتی پیش بزرگ آقا وقتی بچه رو برده بودن پیشش گف من شوهر هفته ای یه شب نمی خوام و جوری رفتار کرد که بزرگ آقا بفهمه هنوز تو فکر فرهاده، از اون طرف فرهاد زده شوهر آذر رو کشته تازه آذر خودشو کشت تا فرهاد به دردسر نیفته با کمال وقاهت به شهرزاد میگه فقط میخواستم تو رو فراموش کنم رفتم سراغ اون ….واقعا این چنین رفتارایی از انسانیت بدوره !!! درسته به شهرزاد و فرهاد خیلی ظلم شد ولی نباید با دورویی با احساسات دیگران بازی کرد

   پاسخ به این دیدگاه
 4. علی

  عزیزان نمیدونم چرا شما ها اینطوری سریال رو زیر سوال میبرید . قباد کجا با شهرزاد خوب تا کرد . اگه مرد بود تو رو بزرگ آقا وای میستاد میگفتش دوسش دارم و از این چیزا . تازه اون حرفایی که شهرزاد بهش زد باعث شد از بیجربزگی بیاد بیرون که خیلی دیگه دیر شده بود. سر قضیه بچه هم حق میدم ولی اگه به کسی که دوسش داره تو فکر و ذهنشه چی. شهرزاد فقط یه سریال نبود بلکه واقعیتی بود که تو جامعه ما هنوز هنوز که وجود داره. خیلی از این پدر و مادرا به خاطر همین کارایی میکنن زندگی بچه هاشونو از بین میبرن .

  پاسخ به این دیدگاه
 5. نازنین

  سعی کردم با دقت به تمام زوایا ی سریال شهرزاد نگا کنم …هر چی فکر میکنم میبینم عاشق واقعی قباده نه شهرزاد و فرهاد!
  لباس پوشیدن شهرزاد و اینکه شهرزاد با کی رابطه داره فقط برای قباد مهم بود……دوری از شهرزاد قبادو بیشتر از فرهاد غصه دار کرد..
  اینا نشانه هایی که یه شوهر واقعی باید داشته باشه.ولی چه میشه کرد دنیا بی رحم تر از اینه که عاشق واقعی رو بشه تشخیص داد.

  پاسخ به این دیدگاه
  1. samira

   پس چرا برای از دست ندادنش هیچ تلاشی نکرد ؟ … چرا وقتی که برگه طلاق رو امضا میکرد به این فکر نکرد که چه بلایی سر شهرزاد میاد وقتی بچه اش رو ازش میگیرن و می برن ؟ …. شوهر واقعی باید در همه جور شرایطی مثل یک کوه پشت همسرش باشه نه اینکه خیلی راحت تنهاش بزاره و بره و برای دلخوشی خودش فقط بگه برمیگردم منتظر باش!!!!!

   پاسخ به این دیدگاه
  2. امین

   به نظرم از همه زاویه ها نگاه نکردید.
   قسمت های اول که شهرزادو میخواستن از فرهاد جدا کنن فرهاد بارها تا لب مرگ رفت و شهرزاد هم همه تلاششو کرد تا بزرگ اقا رو راضی کنه بیخیال این قضیه بشه ولی نشد و تا دید که بزرگ اقا فرهادو تهدید به مرگ کرد شهرزاد کوتاه اومد.
   ولی قباد چی؟ وقتی میخواستن شرزادو ازش جدا کنن چیکار گرد؟

   پاسخ به این دیدگاه
 6. پرنیان

  به نظر من قباد اصلا عاشق نبود فقط به شهرزاد پناه آورده بود و بعد از یه مدت بهش عادت کرد.شهرزاد هم به قباد محبت کرد اما هیچ وقت دوستش نداشت.اما عشق فرهاد و شهرزاد واقعی بود. تاجایی که شهرزاد به خاطر جون فرهاد زندگیشو تباه کرد و رفت با قباد عروسی کرد.
  وقتی قرار فهمید شهرزاد میخواد با فرهاد عروسی کنه بهش تهمت زد(مثلا:دختر جمشید اگر مادر بود و خیلی چیزای دیگه….)و بچش رو نبرد تا ببینتش. اما فرهاد واقعا عاشق بود و وقتی شهرزاد بهش گفت برو،دیگه چیزی نگفت نه به شهرزاد نعمت رو نه اذیتش کرد. اما قباد به وابستگی به شهرزاد داشت و از دست شیرین و بزرگ آقا به شهرزاد پناه آورده بود.اما تقصیر خودش بود که شهرزاد رو از دست داد بی عرضه بازی در آورد. می تونست دست زن و بچشو بگیره فرار کنه.اما این کارو نکرد.اما فرهاد برا عشقش تلاش کرد و وقتی کنار کشید که شهرزاد ازش خواست.
  در مورد رویا هم فرهاد توضیح داد:یه تقلای بیهوده برای فراموش کردن شهرزاد.فرهاد هم داشت سعی میکرد شهرزاد رو فراموش کنه و به یه نفر پناه برده. اما از شانسش زود متوجه شد و نجات پیدا کرد.
  شهرزاد حق فرهاده. فرهاد هم حق شهرزاده. اما قباد به خاطر بی عرضگیش حالا حالا باید زجر لکشه. قباد لیاقت شهرزاد رو نداشت.

  پاسخ به این دیدگاه
 7. مهسا

  با سلام
  تشکر ویؤه از عوامل حوب شهرزاد امیدوارم فصل دو هم به زیبایی فصل اول باشه بی صبرانه منتظر می مانیم .
  خیلی وقت بود که بعد از کارهای زیبای آقای مدیری ما بیننده ها سریال زیبا و قوی ندیده بودیم البته باید گفت فیلم های سینمایی امسال هم بسیار قوی بودند .
  باز هم تشکر ویژه از عوامل خوب و دوست داشتنی سریال شهرزاد

  پاسخ به این دیدگاه
 8. سوین

  سلام خسته نباشین عوامل شهرزاد .بسیار بسیار عالی بود من واقعا این سریالو دوست دارم سوالی داشتم خواهش میکنم جواب بدین فصل دوم شهرزاد از کی پخش میشه ؟خیلی دوست دارم ببینم چه اتفاقاتی می افته باز هم مرسی خسته نباشید

  پاسخ به این دیدگاه
 9. مـــــــــریمی

  بیچاره فرهاد اینهمه سختی کشید باز همه میگن عشق واقعی قباد بود و اینا… اون بدبخت که زندگیش پای شهرزاد تباه شد… میتونست دوباره ازدواج کنه و خوشبخت شه ولی منتظر شهرزاد موند.
  بعدشم قباد میتونست با زن خودش مهربونی کنه و کاری کنه که شیرین باهاش خوب شه…

  پاسخ به این دیدگاه
 10. قادری

  با سلام
  ضمن تبریک به دست اندرکاران مجموعه شهرزاد برای تولید این اثر فاخر;سوالی خدمتتون داشتم:
  برای حلال دیدن این سریال دوست داشتنی باید چه مبلغی به حساب واریز شود چون متاسفانه شما به این مهم اشاره ای نکردین ممنون میشم پاسخگو باشید.

  پاسخ به این دیدگاه
 11. ثنا

  به نظر من فرهاد عاشق واقی بود وقتی فهمید دارند عشقش رو ازش میگیرن جنگید کلی کتک خورد باز وقتی شهرزاد گفت ما به درد هم نمیخوریم آمد سمت شهرزاد اما قباد چی کار کرد ؟فقط نگاه کرد.شهرزاد قباد رودست نداشت از اولش مال فرهاد بود.

  پاسخ به این دیدگاه
 12. گمنام

  سلام
  با دیدن این فیلم قدر همسرعزیزم را بیشتر میدونم
  عشق واقعی قلبم همونی که از اول عاشقش بودم و دوستش دارم
  به مدد خود خدا انشاالله همدیگرو تنها نمیزاریم
  وهمه ی موانعی که جلوگیری از شاد بودن ما در لحظه هایی که کنار همیم را باهم رد میکنیم پیش میریم ان شاالله
  ازهمتون ممنون .
  از شما آقای شهاب حسنی و….

  پاسخ به این دیدگاه
  1. محمد

   به نظر من یک کپی برداری حرفه ای از فیلم پدرخوانده و خانواده کرلئونه هست . و شهاب حسینی هم تا حدودی چه از لحاظ مدل مو و رفتار سعی شده به سانیتو شبیه بشه . و دقیقا مصالحه بزرگ آقا و سپس نقشه مخفیانه و صحنه کشتار و برداشتن یک جای مخالفین خانواده صد درصد با کپی برداری بوده ..از این فیلم و عاشقانه های این فیلم هم تا حدودی به فیلم کازابلانکا رفته. وحتی سبیل و نوع پوشش بزرگ ريالا ۱۰۰ در صد شبیه مارلو براندو هست.. و حتی من از قسمتی که بزرگ آقا گفت که میخواد خونریزی تموم بشه و مصالحه کنه با بهبودی دقیقا فهمیدم که قراره یک جا همهی اونها مثل بارزینی پدرخوانده در یک شب کشته بشن.. ولی کپی برداری حرفه ای بود ..و لذتبخش و چیزهای جدیدی هم اضافه شده بود ..

   پاسخ به این دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *